Apie mus

Įmonės UAB „Leuko įrankių servisas“ įkūrimas yra logiškas nuo 1992 m. sėkmingai veikiančios UAB „Lintera“ istorijos tęsinys. UAB „Lintera“ jau daugiau negu 27–erius metus dirba rinkoje, nuosekliai vystydama veiklą keliose srityse:

  • įrangos medienos apdirbimui bei baldų gamybai pardavimas ir servisas;
  • medienos bei medienos gaminių pjovimo įrankių pardavimas ir galandimas;
  • mažosios mechanizacijos įrankių pardavimas ir servisas;
  • automatikos ir hidraulikos komponentų pardavimas ir servisas.

Siekiant optimizuoti platų prekių ir paslaugų asortimentą, kuo efektyviau organizuoti veiklą bei užtikrinti parduodamos įrangos ir teikiamų paslaugų kokybę, profesionaliau tenkinti klientų bei užsienio partnerių lūkesčius, buvo priimtas sprendimas keisti UAB „Lintera“ veiklos modelį išskaidant tarpusavyje nesusijusias veiklas į naujai steigiamas bendroves, viena iš kurių ir tapo 2018 m. Vilniuje įkurta UAB „Leuko įrankių servisas“.

UAB „Leuko įrankių servisas“ vadovai, siekdami pardavinėti tik išskirtinai aukštos kokybės gamybinę įrangą ir užtikrinti puikų jos techninį aptarnavimą, įmonės veiklą orientuoja dviem pagrindinėmis kryptimis:

  • pjovimo įrankių tiekimas medienos ir medienos plokščių apdirbimui, o taip pat langų ir kitų gaminių gamybai;
  • apdirbimo įrankių galandimas ir remontas.

Įmonė UAB „Leuko įrankių servisas“, didžiuojasi, galėdama Ledermann GmbH & Co vadinti pagrindiniu savo partneriu ir būdama vieninteliu oficialiu LEUCO atstovu Lietuvos Respublikoje.
Kompanija Ledermann & Co. buvo įkurta 1954 m. Vokietijoje, tuo pačiu buvo sukurtas ir LEUCO prekių ženklas. Šiandien, t. y. daugiau nei po 65 m., LEUCO yra vienas didžiausių pasaulyje kietmetalio ir deimantinių apdirbimo įrankių tiekėjų, turintis gamyklas ir atstovus Australijoje, Belgijoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Malaizijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Pietų Afrikoje, JAV ir kitur.

Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl esame įsipareigoję užtikrinti, kad klientų įsigyti apdirbimo įrankiai bus pristatyti laiku, o pagaląsti ir suremontuoti apdirbimo įrankiai kuo ilgiau išliks aštrūs ir efektyvūs.