Mūsų įmonė didžiuojasi galėdama savo užsakovams pasiūlyti ir patiekti kokybiškus, pirmaujančių pasaulyje gamintojų produktus: slėgio, temperatūros, lygio matavimo, pajungimo armatūros, dujinių spyruoklių, movų, konvejerinių komponentų, ratukų, hidraulikos komponentų srityse. Atstovaujame šiuos gamintojus:

WIKA

WIKA Alexander Wiegand SE

WIKA Alexander Wiegand SE pasaulyje garsėja kaip išskirtinės kokybės slėgio, temperatūros, patikros ir kalibravimo technikos, srauto matavimo komponentų gamintoja. Kompanija tiekia manometrus, termometrus, slėgio daviklius, varžinius termometrus ir termoporas, slėgio ir temperatūros reles, įvairių slėgio ir temperatūros matavimo prietaisų patikros techniką. Firmos gaminių asortimentas platus, ir nesvarbu, ar matuosite 0,5 mbar ar 15 000 bar, o gal –250 °C ar +1 800 °C: visur, kur bedirbtumėte – laboratorijoje ar naftos perdirbimo gamykloje, chemijos ar maisto pramonėje – Wika Alexander Wiegand SE turi tinkamų sprendimų bet kokiai slėgio, temperatūros ar lygio matavimo sričiai įvairiose terpėse.

AS Schneider

AS Schneider Armaturen

AS Schneider Armaturen gaminių asortimentą sudaro: ventiliai, ventilių blokai, sriegio adapteriai ir įvairūs aušinimo vamzdeliai, skirti slėgio matavimo prietaisams. Taipogi AS Schneider Armaturen siūlo dvigubus rutulinius ventilius vamzdynams, specialios konstrukcijos ventilius dideliems dyzeliniams varikliams, montavimo sistemas. Šio gamintojo 140 metų inovacijomis pagrįsta gamybos patirtis ir nuolatinis bendravimas su klientais visame pasaulyje užtikrina aukščiausią gaminių kokybę ir populiarumą.

KSR KUEBLER

KSR Kuebler

KSR Kuebler gamina įvairių skysčių lygio matavimo ir signalizavimo prietaisus, tokius kaip lygio kolonėlės, lygio stiklai ir plūdiniai lygio jutikliai bei signalizatoriai, taip pat optoelektroniniai ar talpuminiai signalizatoriai. Net jei terpės temperatūra siekia +450 °C ar slėgis artimas 500 bar, ar terpės tankis tik 400 kg/m³ – „KSR Kuebler“ visada turės ką pasiūlyti savo užsakovams.

STABILUS logo v. 6

STABILUS GmbH

STABILUS GmbH gaminamos dujinės spyruoklės ir slopintuvai (dempferiai) suteikia lengvumo ir patogumo kasdieniam daugelio žmonių gyvenimui. Pagal parduodamos produkcijos apimtis tai – pasaulio rinkoje pirmaujanti bendrovė. Šiuolaikiškos gamybos technologijos leidžia pasirinkti bet kokio tipo, galingumo bei ilgio spyruokles, o jų pritaikymas beveik neribotas: ar tai būtų transporto priemonių, baldų, maisto pramonės įrenginių, ar kitų mašinų bei įtaisų gamyba.
Novatoriška STABILUS GmbH slopintuvų technologija naudojama nepageidaujamų vibracijų slopinimui ir pritaikoma įvairose pramonės srityse: automobilių, komercinio transporto, biuro kėdžių gamyboje.

Torwegge logo v. 2

Torwegge GmbH & Co.KG

Tiems, kas nori optimizuoti gamybą, produkcijos pakavimo linijas ar palengvinti transportavimo bei pakrovimo darbus sandėlyje, siūlome Vokietijos bendrovės Torwegge GmbH & Co.KG gaminius: ritininius bei juostinius konvejerius, gravitacinius stalus, hidraulinius keltuvus, prie lubų tvirtinamus bėgelius su ritinėliais. Ši bendrovė taip pat siūlo ir didžiulį ritinių bei ratukų pasirinkimą – nuo pačių mažiausių, skirtų baldams, iki didelių karučių ratų, skirtų didelėms apkrovoms.
Gamintojo Torwegge GmbH & Co.KG vardas asocijuojasi su kompetencija, greitu aptarnavimu ir aukšta kokybe.

AS Schneideraa

R+W Antriebselemente GmbH

R+W Antriebselemente GmbH gaminamų jungiamųjų movų ir sukimo momento ribotuvų patvarumas ir preciziškumas subalansuoti ir sunkiajai, ir lengvajai pramonėms. R+W Antriebselemente GmbH gaminamos našios metalinės silfonų, elastomerinės, diskinių pakuočių movos ir sukimo momento ribotuvai. Sukimo momento perdavimo efektyvumą gamintojas užtikrina visais atvejais – tiek sujungiant pakavimo įrenginių velenus, tiek įrengiant apsauginę movą automatinių durų sistemoje, tiek ir daugelyje kitų pavarų judesio perdavimo mechanizmų.

bosh

Bosch Rexroth AG

Bosch Rexroth AG – tarptautinė kompanija, kurianti technologijas jau daugiau nei 225 metus. Tai vienas iš pirmaujančių gamintojų pramonės automatizavimo srityje. Saugumas, išmanios technologijos, efektyvumas ir energijos taupymas yra visų sprendimų pagrindas.
Bosch Rexroth AG gaminamų produktų ir paslaugų asortimentas yra platus, todėl galime pasiūlyti komponentus įvairioms pramonės sritims: industrinei ir mobiliai hidraulikai, planetarinės pavaros mobiliai technikai (hidrauliniai skirstytuvai, hidrauliniai siurbliai, varikliai, hidrauliniai filtrai, atsarginės dalys), linijinei technikai (guoliai, karietėlės, sraigtai). Svarbią gaminamos produkcijos dalį sudaro elektrinės pavaros ir valdikliai. Bosch Rexroth AG padės jums išspręsti bet kokio sudėtingumo technines užduotis – gamyklų automatizavimo, įrengimų gamybos, inžinerijos ar mobilios technikos gamybos srityse.

eaton

Eaton technologies GmbH

Eaton technologies GmbH – įmonė, kuri, daugiau nei 75 metus, specializuojasi hidraulinių ir tepimo sistemų alyvos filtrų gamyboje. Įmonė priklauso EATON korporacijai, kuri prieš keletą metų nupirko Internormen technology GmbH filtrų gamyklą Vokietijoje.
Eaton technologies GmbH siūlo pasirinkimą iš 4000 skirtingų filtro elementų su atitinkamais filtrų korpusais. Tai apima platų viengubų ir dvigubų filtrų asortimentą, kuris yra pripažįstamas pramonės standartu. Klientams siūlome alternatyvias filtravimo galimybes – nuo rezervuare montuojamų grįžtamųjų, įsiurbimo, hidraulinių stočių ventiliacinių iki tiesiai į linijas montuojamų slėgiminių filtrų. Pasirūpinkite alyvos švarumu ir prailginsite hidraulinių komponentų tarnavimo laiką, bei sumažinsite įrengimų prastovų atsiradimo rizikas.

ssssss

SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG

Daugiau nei 80 metų gamykla SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG yra gerai žinomo prekinio ženklo SUCO savininkė. Ši įmonė specializuojasi mechaninių ir elektroninių slėgio rėlių, slėgio keitiklių gamyboje.
SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG taip pat gamina jėgos perdavimui skirtus komponentus, kurių asortimetą sudaro išcentrinės, elektromagnetinės sankabos ir stabdžiai taipogi kompleksiniai sprendimai su visais perdavimo technologijos elementais ir sistemomis.
Gamintojas turi platų pardavimo atstovų tinklą daugiau nei 50 šalių, o tai užtikrina klientų aptarnavimo spartumą ir lankstumą